Sledovat film
Lost In Translation
online

Film Lost In Translation
  Trailer k filmu Lost In Translation Trailer
Přehrajte si film Lost In Translation HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jak se asi řekne japonsky
Bob Harris a Charlotte jsou dva Američani v Tokiu. Bob je filmová hvězda, která má ve městě natáčet reklamu na whiskey, zatímco Charlotte je mladá žena, která cestuje se svým workoholickým manželem, jenž pracuje jako fotograf. Protože oba nemůžou spát, Bob a Charlotte si jednoho večera vstoupí do cesty v baru luxusního hotelu. Toto náhodné setkání se brzo stává překvapivým přátelstvím. Charlotte a Bob procházejí podniky Tokia a často přitom zažívají neuvěřitelná setkání s jeho obyvateli. Nakonec objevují novou víru v možnosti života.

Hrají a postavy: Scarlett Johanssonová (Charlotte), Bill Murray (Bob Harris), Akiko Takeshitaová (Slečna Kawasakiová), Kazuyoshi Minamimagoe (Agent), Kazuko Shibata (Agent), Take (Agent)
Scénář: Sofia Coppolaová
Země: USA, Japonsko
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 2.12.2022 17:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська