Sledovat film Vrať se mi online

Přehrajte si film Vrať se mi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Vrať se mi online
Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Bonnie Huntová
Hrají:
David Duchovny (Bob Rueland), Minnie Driverová (Grace Briggsová), Carroll O'Connor (Marty O'Reilly), Robert Loggia (Angelo Pardipillo), Bonnie Huntová (Megan Daytonová), David Alan Grier (Charlie Johnson)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Kdo mohl tušit, že když si objedná něco speciálního, získá lásku na celý život?

Dalo to hodně práce a přemlouvání dostat Boba - právě ovdovělého architekta, na schůzku do jedné italsko-irské restaurace. Nakonec se to přece jenom podaří a Bob je překvapivě uchvácen - ovšem vůbec ne domluvenou známostí, ale místní servírkou Grace. Za nenápadné pomoci Gracina dohazovačského dědečka ji Bob pozve na rande. Jejich láskyplný vztah rozkvete, ovšem všichni jsou si vědomi toho, že je potřeba pro tyto dvě hrdličky něco udělat dřív, než vyjde najevo nepříjemná pravda. A ta by opravdu mohla jejich lásku nadobro zničit.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.