Sledovat film
Vrať se mi
online

Film Vrať se mi
  Trailer k filmu Vrať se mi Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdo mohl tušit, že když si objedná něco speciálního, získá lásku na celý život?
Dalo to hodně práce a přemlouvání dostat Boba - právě ovdovělého architekta, na schůzku do jedné italsko-irské restaurace. Nakonec se to přece jenom podaří a Bob je překvapivě uchvácen - ovšem vůbec ne domluvenou známostí, ale místní servírkou Grace. Za nenápadné pomoci Gracina dohazovačského dědečka ji Bob pozve na rande. Jejich láskyplný vztah rozkvete, ovšem všichni jsou si vědomi toho, že je potřeba pro tyto dvě hrdličky něco udělat dřív, než vyjde najevo nepříjemná pravda. A ta by opravdu mohla jejich lásku nadobro zničit.

Režie: Bonnie Huntová
Hrají a postavy: David Duchovny (Bob Rueland), Minnie Driverová (Grace Briggsová), Carroll O'Connor (Marty O'Reilly), Robert Loggia (Angelo Pardipillo), Bonnie Huntová (Megan Daytonová), David Alan Grier (Charlie Johnson)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima LOVE 27.11.2022 11:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська