Film Pomáda

Sledovat film
Pomáda
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

John Travolta a Olivia Newton-Johnová v hlavních rolích slavného amerického muzikálu.
Děj nás zavede do střední školy Rydell v padesátých letech. Danny Zucco, žák posledního ročníku, se po prázdninách opět setkává se svými kamarády. Ohromí je líčením svého milostného dobrodružství u moře. Mezi dívkami se objevuje nová žákyně Sandy. I ona se pochlubí svým prázdninovým setkáním s fantastickým chlapcem, s nímž prožila krásný milostný příběh. Když se "letní milenci" náhle setkají na Rydellu tváří v tvář, téměř ztratí dech. Jenomže láska v novém prostředí školy a spousty kamarádů má úplně jiná pravidla než na osamělé mořské pláži...

Žánr: Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Romantický
Režie: Randal Kleiser
Hrají a postavy: John Travolta (Danny Zuko), Olivia Newton-Johnová (Sandy Olsenová), Stockard Channingová (Betty Rizzoová), Jeff Conaway (Kenickie), Barry Pearl (Doody), Michael Tucci (Sonny)
Scénář: Jim Jacobs, Warren Casey, Bronte Woodard, Allan Carr
Země: USA
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko