Sledovat film Pomáda online

Přehrajte si film Pomáda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály, romantický Pomáda na !
  Trailer k filmu Pomáda   Sledovat Pomáda online
Žánr:
hudba & umění, komedie, muzikály, romantický
Režie:
Randal Kleiser
Hrají a postavy:
John Travolta (Danny Zuko), Olivia Newton-Johnová (Sandy Olsenová), Stockard Channingová (Betty Rizzoová), Jeff Conaway (Kenickie), Barry Pearl (Doody), Michael Tucci (Sonny)
Země:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
John Travolta a Olivia Newton-Johnová v hlavních rolích slavného amerického muzikálu.

Děj nás zavede do střední školy Rydell v padesátých letech. Danny Zucco, žák posledního ročníku, se po prázdninách opět setkává se svými kamarády. Ohromí je líčením svého milostného dobrodružství u moře. Mezi dívkami se objevuje nová žákyně Sandy. I ona se pochlubí svým prázdninovým setkáním s fantastickým chlapcem, s nímž prožila krásný milostný příběh. Když se "letní milenci" náhle setkají na Rydellu tváří v tvář, téměř ztratí dech. Jenomže láska v novém prostředí školy a spousty kamarádů má úplně jiná pravidla než na osamělé mořské pláži...
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski