Sledovat film Operace mé dcery online

Přehrajte si film Operace mé dcery online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Operace mé dcery online
Žánr:
drama, psychologický
Režie:
Ivo Novák
Hrají:
Vlastimil Harapes (Dušan Roček), Jana Šulcová (Magda), Klára Pollertová (Milena), Jan Kačer (Krajíček), Jiří Kodet (Cholenský), Oldřich Vízner (Bureš)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Komorní psychologické melodrama o náročné operaci, která pozmanená vztahy v jedné obyčejné rodině.

Dušan Roček se vášnivě věnuje letům na rogallu a nebrání v tom ani své patnáctileté dceři Mileně. Jediný, kdo riskantnímu sportu nefandí, je Dušanova žena Magda. Ale není to rogallo, odkud číhá nebezpečí. Jako blesk zasáhne rodinu autonehoda, při níž je Milena vážně raněna. Při rentgenu se zjistí, že dívka má jen jednu ledvinu a ta je vážně poškozena. Jedinou šancí je transplantace. Dušan se okamžitě nabídne jako dárce. Protože by jako otec byl nejvhodnějším dárcem, lékaři souhlasí. Během vyšetření však vyjde najevo, že nemůže dát Mileně svou ledvinu, protože není jejím skutečným otcem. Dušan je šokován a nedokáže se s nevěrou své ženy vyrovnat.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.