Watch movie
Operace mé dcery
online

Film Operace mé dcery
  Trailer  for movie Operace mé dcery
Watch movieOperace mé dcery HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 497 movies over the Internet on your TV or computer and 156 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: Operace mé dcery

Dušan Roček se vášnivě věnuje letům na rogallu a nebrání v tom ani své patnáctileté dceři Mileně. Jediný, kdo riskantnímu sportu nefandí, je Dušanova žena Magda. Ale není to rogallo, odkud číhá nebezpečí. Jako blesk zasáhne rodinu autonehoda, při níž je Milena vážně raněna. Při rentgenu se zjistí, že dívka má jen jednu ledvinu a ta je vážně poškozena. Jedinou šancí je transplantace. Dušan se okamžitě nabídne jako dárce. Protože by jako otec byl nejvhodnějším dárcem, lékaři souhlasí. Během vyšetření však vyjde najevo, že nemůže dát Mileně svou ledvinu, protože není jejím skutečným otcem. Dušan je šokován a nedokáže se s nevěrou své ženy vyrovnat.

Directed by: Ivo Novák
Starring: Vlastimil Harapes (Dušan Roček), Jana Sulcová (Magda), Klára Pollertová (Milena), Jan Kacer (Krajíček), Jirí Kodet (Cholenský), Oldřich Vízner (Bureš)
Country: Czechoslovakia
Year: 1986
Score: 61 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 17.12.2023 16:05
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine