Sledovat film Skalpel, prosím online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Skalpel, prosím
  Trailer k filmu Skalpel, prosím   Sledovat 1529 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jiří Svoboda
Hrají a postavy:
Miroslav Macháček (Profesor), Jana Brejchová (Jitka), Barbara Brylská (Paní Volejníková (dab. Libuše Švormová)), Radoslav Brzobohatý (Krtek), Štefan Mišovič (Uzel), Emma Černá (Paní Hladká)
Scénář:
Václav Nývlt, Jiří Svoboda
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Strhující boj o život malého chlapce v českém psychologickém snímku z lékařského prostředí, který patří mezi filmy, na něž se nezapomíná.

Hlavní postavou příběhu je starý lékař, špičkový neurochirurg, stojící před náročnou a téměř beznadějnou operací malého pacienta Víti Uzla, jemuž všichni říkají Uzlík. Přestože jeho mozkový nádor označili lékaři za příliš pokročilý pro úspěšnou operaci, on se rozhodl operovat. Během pár hodin, které do operace zbývají, můžeme nahlédnout do profesorových vzpomínek, seznámit se s jeho minulostí, soukromím, ženou Jitkou a synem Ondřejem, prací na klinice, jeho spolupracovníky i pacienty.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko