Sledovat film Open Water online

Přehrajte si film Open Water online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1300 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Open Water
  Trailer k filmu Open Water   Sledovat Open Water online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Chris Kentis
Hrají a postavy:
Blanchard Ryanová (Susan), Daniel Travis (Daniel), Saul Stein (Seth), Estelle Lauová (Estelle), Michael E. Williamson (Davis), Cristina Zenarrová (Linda)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Zůstali sami v čelistech oceánu ...

Susan a Daniel jsou dobře situovaný manželský pár. Jejich vztah je v poslední době vzhledem k pracovnímu nasazení napjatý. Slunná dovolená na Bahamách spojená s relaxačním potápěním vypadá jako vynikající nápad - ovšem jen do okamžiku, kdy se dvojice rozhodne zúčastnit turistického výletu ke korálovému atolu. Manželé se na plných čtyřiadvacet hodin ocitají sami na volném moři, vystaveni všem představitelným útokům vodního světa, který dosud považovali jen za zajímavý objekt pozorování.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski