Film
Ohnivá liška

Film Ohnivá liška
  Trailer k filmu Ohnivá liška Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Je jen jediný muž, který dokáže dopravit ruskou supermoderní stíhačku na základnu v USA. Je to veterán z Vietnamu Clint Eastwood.
Bývalý letec, vyčerpaný zkušenostmi z vietnamské války, je povolán zpět do aktivní služby a dostane za úkol provést tajnou misi: Jeho úkolem je dostat se nepozorovaně do Ruska a ukrást tam sovětské válečné letadlo. Rusové totiž vyvinuli "Ohnivou lišku", nejrychlejší a nejmodernější stíhačku na světě, po technické stránce mnohokrát lepší než jakékoliv letadlo současně používané v alianci NATO. Američané se cítí být ohroženi...

Režie: Clint Eastwood
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Major Mitchell Gant), Freddie Jones (Kenneth Aubrey S.I.S.), David Huffman (Arthur Buckholz USAF), Warren Clarke (Pavel Upenskoy), Ronald Lacey (Semelovsky), Kenneth Colley (Kontarsky)
Země: USA
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Filmbox
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська