Sledovat film
Ohnivá liška
online

Film Ohnivá liška
  Trailer k filmu Ohnivá liška Trailer
Přehrajte si film Ohnivá liška HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 553 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Je jen jediný muž, který dokáže dopravit ruskou supermoderní stíhačku na základnu v USA. Je to veterán z Vietnamu Clint Eastwood.
Bývalý letec, vyčerpaný zkušenostmi z vietnamské války, je povolán zpět do aktivní služby a dostane za úkol provést tajnou misi: Jeho úkolem je dostat se nepozorovaně do Ruska a ukrást tam sovětské válečné letadlo. Rusové totiž vyvinuli "Ohnivou lišku", nejrychlejší a nejmodernější stíhačku na světě, po technické stránce mnohokrát lepší než jakékoliv letadlo současně používané v alianci NATO. Američané se cítí být ohroženi...

Režie: Clint Eastwood
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Major Mitchell Gant), Freddie Jones (Kenneth Aubrey S.I.S.), David Huffman (Arthur Buckholz USAF), Warren Clarke (Pavel Upenskoy), Ronald Lacey (Semelovsky), Kenneth Colley (Kontarsky)
Země: USA
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 5.8.2022 11:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko