Sledovat film Ocalony online

Přehrajte si film Ocalony online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ocalony
  Trailer k filmu Ocalony   Sledovat Ocalony online
Žánr:
Akční, Životopisný, Drama, Thriller, Válečný
Režie:
Peter Berg
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg (Marcus Luttrell), Taylor Kitsch (Michael Murphy), Emile Hirsch (Danny Dietz), Ben Foster (Matt 'Axe' Axelson), Yousuf Azami (Shah), Ali Suliman (Gulab)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Elitní jednotka s tajnou misí. Přežil jediný.

Členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs jsou nejlepší vojáci na světě: fyzicky zdatní a psychicky odolní takřka za hranice lidských možností; nejlépe vycvičení, vybavení dokonalou schopností přežít kdekoli. V noci z 27. na 28. června 2005 jsou čtyři členové elitní jednotky vysazeni helikoptérou v afghánských horách. Úkolem operace Red Wings je na nedaleké základně Talibánců zneškodnit jednoho z jejich pohlavárů, blízkého přítele Usámy bin Ládina. Hned na začátku ale řeší problém, který nečekali. Narazí na místního pastevce, ještě chlapce, a vojáci rázem stojí před morálním dilematem: mají dítě zabít anebo ho pustit a riskovat prozrazení? Rozhodnou se pro druhou možnost. Chyba. V krátké chvíli čelí obrovské přesile po zuby ozbrojených Talibánců a následuje krvavá bitva na život a na smrt.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski