Sledovat film Novokain online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Novokain
  Trailer k filmu Novokain   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
David Atkins
Hrají a postavy:
Chelcie Ross (Mike), Steve Martin (Frank Sangster), Laura Dernová (Jean Nobleová), Lynne Thigpenová (Pat), Polly Noonanová (Sally), Helena Bonham Carterová (Susan)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Zločiny nepáchají jen zločinci.

Málokdo chápe, co to znamená zhroucená kariéra, tak dobře jako zubař dr. Sexter. Založil prosperující ordinaci, v níž "odvrtal" spoustou vděčných pacientů, jeho přítelkyně a snoubenka Jean mu byla vždy milující oporou. A to všechno padlo kvůli jedné malé lži. Jednoho večera za ním na kliniku přišla svůdná narkomanka Susan a on jí za pár úsměvů předepsal zakázaný lék proti bolesti. Tím však Sexterův pád pouze začal. Touha po Susan se stala posedlostí, která nakonec skončila krádeží velkého množství anestetik. A ani to nebyl konec. Měli zemřít ještě dva lidé.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski