Sledovat film Novokain online

Přehrajte si film Novokain HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, z�hady, thriller, fantasy Novokain na Filmbox!
  Trailer k filmu Novokain   Sledovat Novokain online
Žánr:
komedie, krimi, z�hady, thriller, fantasy
Režie:
David Atkins
Hrají a postavy:
Chelcie Ross (Mike), Steve Martin (Frank Sangster), Laura Dernová (Jean Nobleová), Lynne Thigpenová (Pat), Polly Noonanová (Sally), Helena Bonham Carterová (Susan)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Zločiny nepáchají jen zločinci.

Málokdo chápe, co to znamená zhroucená kariéra, tak dobře jako zubař dr. Sexter. Založil prosperující ordinaci, v níž "odvrtal" spoustou vděčných pacientů, jeho přítelkyně a snoubenka Jean mu byla vždy milující oporou. A to všechno padlo kvůli jedné malé lži. Jednoho večera za ním na kliniku přišla svůdná narkomanka Susan a on jí za pár úsměvů předepsal zakázaný lék proti bolesti. Tím však Sexterův pád pouze začal. Touha po Susan se stala posedlostí, která nakonec skončila krádeží velkého množství anestetik. A ani to nebyl konec. Měli zemřít ještě dva lidé.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski