Film Vymítač ďábla

Sledovat film
Vymítač ďábla
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nejděsivější film všech dob.
Obnovená premiéra úspěšného horroru ze sedmdesátých let. Tato verze obsahuje i několik scén a záběrů, které dosud nebyly uvedeny. Děvčátko protáčí hlavu o 360 stupňů, levituje ve vzduchu, chrlí odpornou kašovitou hmotu a kleje těmi nejsprostšími výrazy. Když selžou veškeré léčebné postupy, požádá zoufalá matka o pomoc kněze Damiena Karrase, který je zároveň psychiatrem. Brzy se ovšem ukáže, že k osvobození duše bude zapotřebí větší duchovní síly a proto si Otec Karras přivolá na pomoc kolegu Otce Merrina, který má s exorcismem zkušenosti. Začíná souboj víry s temnotou, souboj o to nejcennější, po čem kdy ďábel toužil. Souboj o nevinnou duši.

Žánr: Thriller, Drama, Horor
Režie: William Friedkin
Hrají a postavy: Ellen Burstynová (Chris MacNeil), Max von Sydow (Father Merrin), Lee J. Cobb (Lt. William Kinderman), Kitty Winnová (Sharon), Jack MacGowran (Burke Dennings), Jason Miller (Father Karras)
Scénář: William Peter Blatty
Země: USA
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko