Sledovat film Vymítač ďábla online

Přehrajte si film Vymítač ďábla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller Vymítač ďábla na !
  Trailer k filmu Vymítač ďábla   Sledovat Vymítač ďábla online
Žánr:
drama, horor, thriller
Režie:
William Friedkin
Hrají a postavy:
Ellen Burstynová (Chris MacNeil), Max von Sydow (otec Merrin), Lee J. Cobb (poručík William Kinderman), Kitty Winnová (Sharon), Jack MacGowran (Burke Dennings), Jason Miller (otec Karras)
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Nejděsivější film všech dob.

Obnovená premiéra úspěšného horroru ze sedmdesátých let. Tato verze obsahuje i několik scén a záběrů, které dosud nebyly uvedeny. Děvčátko protáčí hlavu o 360 stupňů, levituje ve vzduchu, chrlí odpornou kašovitou hmotu a kleje těmi nejsprostšími výrazy. Když selžou veškeré léčebné postupy, požádá zoufalá matka o pomoc kněze Damiena Karrase, který je zároveň psychiatrem. Brzy se ovšem ukáže, že k osvobození duše bude zapotřebí větší duchovní síly a proto si Otec Karras přivolá na pomoc kolegu Otce Merrina, který má s exorcismem zkušenosti. Začíná souboj víry s temnotou, souboj o to nejcennější, po čem kdy ďábel toužil. Souboj o nevinnou duši.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.