Sledovat film Ninja 2: Pomsta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ninja 2: Pomsta
  Trailer k filmu Ninja 2: Pomsta   Sledovat 1490 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Isaac Florentine
Hrají a postavy:
Scott Adkins (Casey), Kane Kosugi (Nakabara), Mika Hijii (Namiko), Shun Sugata (Goró), Vithaya Pansringarm (General Sung), Mukesh Bhatt (Mike)
Země:
Thajsko, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Hrdina prvního filmu Casey bude i tentokrát muset provětrat své nindžovské schopnosti. Jeho protivníkem se tentokrát stane zákeřný drogový dealer Goro, který zaplavuje ulice nebezpečným metamfetaminem. Když mu Goro zabije těhotnou manželku, Caseyho žene už jennekonečná touha po pomstě. Aby byl schopný porazit svého protivníka musí povýšit své bojové schopnosti na novou úroveň.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski