Sledovat film
Nezkrotná Dee Dee
online

Film Nezkrotná Dee Dee
  Trailer k filmu Nezkrotná Dee Dee Trailer
Přehrajte si film Nezkrotná Dee Dee HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 301 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Hrdinkou americké komedie režiséra Mikea Meinerse je Dee Dee Rutherfordová, která nikdy nedokázala pochopit, co po ní její otec Bill vlastně chce. Jsou jako oheň a voda a už když jí bylo patnáct, raději se od něho odstěhovala a léta bydleli každý zvlášť. Jenže teď jde táta do penze a čeká na něho nelehký úkol: konečně udělat ze své ztřeštěné a nedisciplinované dcery pořádnou ženskou. Místo toho však zjišťuje, že Dee Dee je jiná, než si myslel, a brzy pochopí, že jeho taktika ničí víc jeho než ji. Dee Dee se sice snaží o usmíření s otcem, ale neví, jak se stát někým jiným, než tím, kým je. A zjistit, co vlastně Billy chce doopravdy, je překvapením pro oba.

Žánr: Komedie
Režie: Mike Meiners
Hrají a postavy: Lisa Ann Walterová (Dee Dee Rutherford), Kurtwood Smith (William Rutherford), Mason Gamble (Christopher Rutherford), J.P. Manoux (Yugo), John M. Watson Sr. (Ali), Saralynne Crittendenová (Gina Wentworth)
Scénář: Bob Brown, Mike Meiners
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 19.5.2022 03:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko