Film
Nezkrotná Dee Dee

Film Nezkrotná Dee Dee
  Trailer k filmu Nezkrotná Dee Dee Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Hrdinkou americké komedie režiséra Mikea Meinerse je Dee Dee Rutherfordová, která nikdy nedokázala pochopit, co po ní její otec Bill vlastně chce. Jsou jako oheň a voda a už když jí bylo patnáct, raději se od něho odstěhovala a léta bydleli každý zvlášť. Jenže teď jde táta do penze a čeká na něho nelehký úkol: konečně udělat ze své ztřeštěné a nedisciplinované dcery pořádnou ženskou. Místo toho však zjišťuje, že Dee Dee je jiná, než si myslel, a brzy pochopí, že jeho taktika ničí víc jeho než ji. Dee Dee se sice snaží o usmíření s otcem, ale neví, jak se stát někým jiným, než tím, kým je. A zjistit, co vlastně Billy chce doopravdy, je překvapením pro oba.

Žánr: Komedie
Režie: Mike Meiners
Hrají a postavy: Lisa Ann Walterová (Dee Dee Rutherford), Kurtwood Smith (William Rutherford), Mason Gamble (Christopher Rutherford), J.P. Manoux (Yugo), John M. Watson Sr. (Ali), Saralynne Crittendenová (Gina Wentworth)
Scénář: Bob Brown, Mike Meiners
Země: USA
Rok výroby: 2005
Vysíláno na: Filmbox Extra
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська