Sledovat film
Vybíjená
online

Film Vybíjená
  Trailer k filmu Vybíjená Trailer
Přehrajte si film Vybíjená HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 452 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi - Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště - staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky - třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Petr Nikolaev
Hrají a postavy: Hynek Čermák (Constable), Lukáš Vaculík (profesor Vartecký), Petra Spindlerová (Constable), Simona Krainová (Eva), Simona Babčáková (Hujerová), Zuzana Čapková (Constable)
Scénář: Miroslav Oščatka
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 45 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 24.9.2023 23:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська