Sledovat film Vybíjená online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vybíjená
  Trailer k filmu Vybíjená   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Rawson Marshall Thurber
Hrají a postavy:
Vince Vaughn (Peter La Fleur), Christine Taylorová (Kate Veatchová), Ben Stiller (White Goodman), Rip Torn (Patches O'Houlihan), Justin Long (Justin), Stephen Root (Gordon)
Scénář:
Rawson Marshall Thurber
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Bláznivá komedie o samolibém majiteli fitcentra Whiteovi, který hodlá postavit parkoviště na místě zchátralé tělocvičny svého souseda.

Bláznivá komedie vypráví o samolibém majiteli fitcentra White Goodmanovi, který hodlá postavit parkoviště na místě zchátralé tělocvičny svého souseda, pohodáře Petra La Fleura. Ten se nijak nevzrušuje, i když je samý dluh, a cvičit k němu chodí jen dost zvláštní existence: prostoduchý mladík Owen, snaživý táta od rodiny Gordon, černoch Dwight, podivín Steve, který se považuje za piráta, a zakomplexovaný středoškolák Justin. Petr se však přece jenom musí Goodmanovu tlaku bránit a jediná možnost jak vydělat peníze, je vyhrát turnaj ve vybíjené. Ve hře je nejen splacení dluhů, ale i láska k půvabné právničce Kate.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko