Sledovat film Velcí bratři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Velcí bratři
  Trailer k filmu Velcí bratři   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
David Wain
Hrají a postavy:
Seann William Scott (kolář), Paul Rudd (Danny Donahue), Christopher Mintz-Plasse (Augie Farks), Bobb'e J. Thompson (Ronnie Shields), Elizabeth Banksová (Beth), Jane Lynchová (Gayle Sweenyová)
Scénář:
W. Blake Herron, Paul Rudd, David Wain, Ken Marino, Timothy Dowling
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Danny a Wheeler byli právě odsouzeni ke 150 hodinám dohlížení na děti. Nejhorší nápad...

Paul Rudd a Seann William Scott se představují ve filmu "Velcí bratři" v rolích Dannyho a Wheelera, dvou obchodníků, kteří dokázali během divokého mejdanu zdemolovat celý služební náklaďák plný energetických nápojů. Po zatčení jim dává soudce na výběr ze dvou možností. Jít si sednout do vězení ani jeden z nich nechce a oba si raději odpracují 150 hodin jako vedoucí na táboře pro problémové děti. Po jediném dni stráveném v programu se jim ale už basa nezdá ani z poloviny tak špatná. Ředitelka centra jim však dává nůž na krk a Danny s Wheelerem musí přizpůsobit své nedospělé chování jejím podmínkám. Nakonec právě tyhle dva odstrašující případy dokážou, že - někdy - zmůžou ve výchově dětí nejvíc.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko