Sledovat film Nezkrotná Angelika online

Přehrajte si film Nezkrotná Angelika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, romantický Nezkrotná Angelika na !
  Trailer k filmu Nezkrotná Angelika   Sledovat Nezkrotná Angelika online
Žánr:
dobrodružný, romantický
Režie:
Bernard Borderie
Hrají a postavy:
Michèle Mercierová (Angélique de Peyrac), Robert Hossein (Jeoffrey de Peyrac), Roger Pigaut (Le Marquis d'Escrainville), Christian Rode (Le Duc de Vivonne), Ettore Manni (Jason), Bruno Dietrich (Coriano)
Země:
Francie, Německo, Itálie
Rok výroby:
1967
Popis:
V pořadí čtvrté pokračování neobvyklých dobrodružství krásné a odvážné markýzy.

Tentokrát se Angelika vydává na moře mezi piráty. Poté, co jí zklamaný král, jehož milostné návrhy odmítla, prozradí, že Joffrey de Peyrac nebyl upálen, ale unikl, rozhodne se jej Angelika najít za každou cenu. Uprchne z Paříže, opustí své syny a vydá se nejprve na ostrov des Langoustiers, kde by se podle některých stop mohl Peyrac ukrývat, a poté na palubě královské galéry na Sardinii. Přežije útok pirátů, zuřivost dobrodruha Escrainvilla i trh s otroky, na němž má být prodána. Statečně odolává vášnivým nabídkám okouzlených mužů i pokusům o znásilnění, stále věrná svému muži. Jejich setkání však končí zcela jinak než je v romantických dobrodružných příbězích zvykem. Peyracův úkryt je přepaden Escrainvillovými muži a Angelika unesena.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski