Film
Manželství po italsku

Film Manželství po italsku
  Trailer  k filmu Manželství po italsku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Manželství po italsku

Co vše musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče?
Domenico Soriano je úspěšný obchodník a v podání Marcella Mastroianniho též neodolatelný ctitel ženských půvabů. Mladičkou Filomenu potkal v jednom neapolském nevěstinci za 2. sv. války. Pak se jejich cesty nakrátko rozešly, po válce se však náhodou potkali znovu a tehdy se zrodil vztah, který vydržel 22 let. Filomena se stala jeho milenkou a v době, kdy byl Domenico na cestách, dokonce vedla jeho obchody. A po všech těch letech si jednoho dne ten starý kocour přijde, že se ožení s nějakou mladou holkou! To tedy Filomena nemůže nechat jen tak!

Originální název:

Matrimonio all'italiana / Marriage Italian-Style / Mariage ŕ l'italienne

Hrají a postavy: Sophia Lorenová (Filumena Marturano), Marcello Mastroianni (Domenico Soriano), Aldo Puglisi (Alfredo), Tecla Scaranoová (Rosalia), Marilu Tolová (Diana), Gianni Ridolfi (Umberto)
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina