Sledovat film Než si mě vezmeš online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Než si mě vezmeš
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Komedie, Romantický
Režie:
Paul Fox
Hrají a postavy:
David Sutcliffe (George Murray), Jennifer Westfeldtová (Jane Gardner), Lauren Hollyová (Mary), Brad Borbridge (Harvey Blinton), Jeff Roop (Doug), John Boylan (pan Johnson)
Scénář:
Elena Krupp
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Jane odmítne Georgovu žádost o ruku, protože se stále nevzpamatovala z nedávného rozvodu s Dougem. Nešťastný George si proto přeje, aby se mohl vrátit do minulosti a zabránit svatbě Jane a Douga. Podaří se mu vrátit do minulosti a změnit svou budoucnost?
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko