Sledovat film Footloose: Tanec zakázán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Footloose: Tanec zakázán
  Trailer k filmu Footloose: Tanec zakázán   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Muzikály, Romantický
Režie:
Craig Brewer
Hrají a postavy:
Kenny Wormald (Ren MacCormack), Julianne Hough (Ariel Mooreová), Dennis Quaid (reverend Shaw Moore), Andie MacDowellová (Vi Mooreová), Miles Teller (Willard), Ray McKinnon (Wes Warnicker)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Sledujte ten tanec!

Připravte se na pořádný tanec! Stěhování z Bostonu do provinčního maloměsta znamená pro středoškoláka Rena MacCormacka obrovský kulturní šok. Po tragické nehodě tu totiž zdejší reverend Shaw Moore dosáhl zákazu hudebních a tanečních akcí. Pro Rena, který se zamiluje do reverendovy nezkrotné dcery, je to výzva. Díky němu nakonec strnulé město znovu ožívá. Diváci i kritika jsou zajedno:
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski