Sledovat film Než jsem tě poznala online

Přehrajte si film Než jsem tě poznala online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Než jsem tě poznala
  Trailer k filmu Než jsem tě poznala   Sledovat Než jsem tě poznala online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Thea Sharrock
Hrají a postavy:
Sam Claflin (William Traynor), Emilia Clarke (Louisa Clark), Vanessa Kirby (Alicia), Eileen Dunwoodie (Cafe zákazník), Pablo Raybould (Frank), Gabrielle Downey (Daphne)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Láska Tě najde i tam, kde to čekáš nejmíň.

Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski