Sledovat film Nevíte o bytě? online

Přehrajte si film Nevíte o bytě? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nevíte o bytě?
  Trailer k filmu Nevíte o bytě?   Sledovat Nevíte o bytě? online
Žánr:
Komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Josef Pehr (Josef), Božena Obrová (Elena), Eduard Dubský (Kueera), Nelly Gaierová (Rybová), Jindřich Plachta (dědeček), Jan Pivec (Vejvoda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Komedie o soužití dvou mladých lidí v malém bytě.

Josef, režisér maňáskového divadélka, po návratu ze zájezdu zjistí, že na byt, ve kterém doposud žil v podnájmu, dostala dekret demobilizovaná příslušnice zahraniční armády Elena. Ta si přeje, aby se Josef odstěhoval, a vydá se spolu s ním hledat nový podnájem, avšak bezúspěšně. Soužití v jedné domácnosti jim každý den přináší nečekané nesnáze, které vyvrcholí náhlým příchodem původního majitele bytu. Do hlavních rolí byly obsazeny nové tváře - Josef Pehr a Božena Obrová a ve vedlejších rolích září Jan Pivec a Jindřich Plachta.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski