Sledovat film Nebezpečný vlak online

Přehrajte si film Nebezpečný vlak HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, thriller, tragedie, akční, dobrodružný Nebezpečný vlak na Nova Cinema!
  Sledovat Nebezpečný vlak online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, thriller, tragedie, akční, dobrodružný
Režie:
Armand Mastroianni
Hrají a postavy:
Robert Urich (Glen 'Lucky' Singer), Patricia Kalemberová (Connie Phipps-Singer), John de Lancie (George Bouchard), Cathy Lee Crosbyová (Sandy Holmestead), Udo Kier (Reddick, Train Control Supervisor), Scott Vickaryous (Scott Sparkman)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Ani supermoderní technika není neomylná. Stačí jedna nevinná nehoda a rozjetý, stále zrychlující, mnohaset tunový stroj se nedá zastavit.

Vysoce technicky vybavenému osobnímu vlaku s počítačově ovládaným motorem nastanou náhlé technické problémy, když strojník omylem vylije vodu na elektrický obvod řídící jednotky. V tu ránu nad ním ztratí veškerou kontrolu a vlak díky elektrickému zkratu zrychluje každou minutu o dvě míle. Jestliže se nepodaří snížit jeho nebezpečnou rychlost, hrozí vykolejení v blízkosti nemocnice a tudíž budou ohroženy životy cestujících. Jediný, kdo se ukáže, že by mohl tyto lidi zachránit je Lucky Singer.
Hodnocení:
34 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski