Sledovat film Návrh online

Přehrajte si film Návrh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Návrh
  Trailer k filmu Návrh   Sledovat Návrh online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Sigi Rothemund, Anne Fletcherová
Hrají a postavy:
Walter Sittler (Max Kerner), Sandra Bullocková (Margaret Tateová), Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Mary Steenburgenová (Grace Paxtonová), Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dieter Landuris (René)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
A přichází úplatek...

Když vlivná knižní redaktorka Margaret čelí vidině deportace do své rodné Kanady, nedá bystré ženě příliš práce, aby si rychle vymyslela, že je ve skutečnosti zasnoubená se svým nic netušícím asistentem Andrewem, kterého celé roky ponižovala. Ten souhlasí, že se na jejím divadle bude podílet, ale s několika podmínkami. Podivný pár se vydává na Aljašku za jeho rodinou a městské děvče, které je zvyklé mít vše pod kontrolou, zjišťuje, že z jedné prekérní situace padá hned do další. Protože svatba je co nevidět a imigrační úředník jim je na stopě, rozhodnou se Margaret a Andrew s jistým váháním i přes nejistý výsledek v celé šarádě pokračovat až do konce.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski