Sledovat film
Návrh
online

Film Návrh
  Trailer k filmu Návrh Trailer
Přehrajte si film Návrh HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 386 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

A přichází úplatek...
Když vlivná knižní redaktorka Margaret čelí vidině deportace do své rodné Kanady, nedá bystré ženě příliš práce, aby si rychle vymyslela, že je ve skutečnosti zasnoubená se svým nic netušícím asistentem Andrewem, kterého celé roky ponižovala. Ten souhlasí, že se na jejím divadle bude podílet, ale s několika podmínkami. Podivný pár se vydává na Aljašku za jeho rodinou a městské děvče, které je zvyklé mít vše pod kontrolou, zjišťuje, že z jedné prekérní situace padá hned do další. Protože svatba je co nevidět a imigrační úředník jim je na stopě, rozhodnou se Margaret a Andrew s jistým váháním i přes nejistý výsledek v celé šarádě pokračovat až do konce.

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Walter Sittler (Max Kerner), Sandra Bullocková (Margaret Tateová), Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Mary Steenburgenová (Grace Paxtonová), Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dieter Landuris (René)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 22.3.2023 14:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська