Sledovat film
Pisatel
online

Film Pisatel
  Trailer  k filmu Pisatel
Přehrajte si film Pisatel HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 326 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Když Maggy Fullerová, rebelující a problémová teenagerka, najde ve schránce staromódní dopis od neznámého odesílatele, nedokáže si představit, kdo o ní mohl napsat tolik úžasných věcí. Koneckonců pro svého otce je neviditelná a pro matku jen zklamání. Hledání záhadného autora dopisu ji zavede k Samu Worthingovi, stárnoucímu muži v domově důchodců, kterého nikdy nepotkala - ale který ji, jak se zdá, zná lépe, než kdokoli jiný v jejím životě. Film Christiana Vuissy ověnčený cenami je hřejivým snímkem, který by vám klidně mohl změnit život.

Originální název:

The Letter Writer

Žánr: Rodinný
Hrají a postavy: Aley Underwood (Maggy Fuller), Bernie M. Diamond (Sam Worthingtom), Pam Eichner (Nancy Fuller), Stella McComas (Stella), Kylee Thurman (Kim), James Gaisford (Jay)
Scénář: Christian Vuissa
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 23.11.2023 07:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina