Sledovat film Strojvůdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Strojvůdce
  Trailer k filmu Strojvůdce   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Phil Bransom
Hrají a postavy:
Jonathan Hall (Brett Banner), Michael Biesanz (Jeremiah Wilson), Mercedes Rose (Jennifer Wilson-Ward), Elijah Nelson (Thomas Wilson-Ward), Ia Gilbert (Sarah Wilson-Ward), Daniel Nelson (Justin Banner)
Scénář:
Phil Bransom, Sarah Dale, Heather Mann, Jared Mann
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Není to o opravě lokomotivy, ale o opravě vztahů.

Šedesátidvouletý Jeremiah Wilson je skutečným Pánem vlaků na Willamette Western Railroad. Žije, dýchá a jí železnici. Když dvaatřicetiletý Brett Banner , dědic New York Eastern přemluví svého otce ke koupi Willamette Western, okamžitě se srazí s Jeremiahem. Jeremiah je vyhozen Brettem dva roky před důchodem a změní se na rozzuřeného děda v depresi. Když si Brettův devítiletý syn Justin uvědomí, že Jeremiahův vnuk Thomas umí řídit lokomotivu, unese a drží Thomasova oblíbeného dinosaura jako rukojmí. Justin, Thomas a tři další děti nasednou na starou lokomotivu, která se opravuje, a náhodou ji rozjedou, což způsobí řetězovou reakci událostí.
Hodnocení:
37 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko