Sledovat film Nagi instynkt online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nagi instynkt
  Trailer k filmu Nagi instynkt   Sledovat 1444 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Pro dospělé, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Paul Verhoeven
Hrají a postavy:
Michael Douglas (detektiv Nick Curran), Sharon Stoneová (Catherine Tramellová), George Dzundza (Gus), Jeanne Tripplehornová (doktorka Beth Garnerová), Denis Arndt (nadporučík Walker), Leilani Sarelleová (Roxy)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1992
Popis:
Sebevědomý detektiv se stává obětí vyzývavé spisovatelky, která je hlavní podezřelou v případu vraždy známého zpěváka.

Zakrvavený sekáček na led. Brutálně zavražděný zpěvák svázaný hedvábnou šálou. Stop je dostatek, ale kdo je vrahem? Pro detektiva nicka Currana se rutinní vyšetřování mění v něco mnohem nebezpečnějšího. Hlavní podezřelou je Catherine Tramelová, bohatá a nebezpečně svůdná spisovatelka detektivních románů. Všechny vraždy popsané v jejich knihách se dříve či později uskutečnily... Curranův základní instinkt mu napovídá, že by se s touto ženou neměl zaplést, ale Catherine ho neodolatelně přitahuje. Čím více se s ní sbližuje, tím více se stává bezmocnou loutkou v jejich rukách. Je ztracen v labyrintu přetvářky, vášně a zrady...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko