Sledovat film Na západní frontě klid online

Přehrajte si film Na západní frontě klid online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Na západní frontě klid
  Trailer k filmu Na západní frontě klid   Sledovat Na západní frontě klid online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Lewis Milestone
Hrají a postavy:
Louis Wolheim (Kat Katczinsky), Lew Ayres (Paul Bäumer), John Wray (Himmelstoss), Arnold Lucy (professor Kantorek), Ben Alexander (Franz Kemmerich), Scott Kolk (Leer)
Země:
USA
Rok výroby:
1930
Popis:
Příběh z první světové války je vyprávěn z pohledu německého vojáka ze zákopů. Veterán starší nikoli věkem, ale spíše uměním sžít se s hrůzami války a zachovat si život i zdravý rozum. Šest německých osmnáctiletých chlapců ovlivněných svým nacionalistickým učitelem vstoupilo do války v roce 1914. První rozčarování přišlo již při výcviku. Hrubý a primitivní poddůstojník Himmelstoss na nich předvedl typickou ukázku ponižování. Po této trpké úvodní zkušenosti se přesouvají k frontě, kde poznávají, že schopnost získat jídlo má větší cenu než rozumět literatuře, umění a všemu ostatnímu, čím žili dosud.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski