Sledovat film
Lovec jeleňov
online

Film Lovec jeleňov
  Trailer k filmu Lovec jeleňov Trailer
Přehrajte si film Lovec jeleňov HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 399 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Drama mužů, kteří si válku přivezli s sebou domů.
Michael, Steven a Nick jsou přátelé z jedné ocelárny v Pensylvánii, kteří se rozhodli, že jako dobrovolníci odjedou bojovat do války ve Vietnamu. Před odjezdem si Steven bere svou vyvolenou, teď již těhotnou Angelu. Jejich svatba v Clairtonu, kde žijí ruští usedlíci, je zároveň i jakýmsi večírkem na rozloučenou. Přesto si před odchodem z města dopřejí ještě malý lov na jeleny v horách. Do Vietnamu odjíždějí Michael, Steven a Nick plni nadšení, odhodlání a touhy, jak nejlépe hájit zájmy USA. Jejich představy se však v drsném prostředí vietnamské džungle rychle rozplývají: padnou do zajetí a musejí hrát ruskou ruletu o vlastní život. Tím ale jejich cesta nekončí...

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Michael Cimino
Hrají a postavy: Robert De Niro (Michael), John Cazale (Stan), John Savage (Steven), Christopher Walken (Nick), Meryl Streepová (Linda), George Dzundza (John)
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 4.9.2022 21:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська