Sledovat film Na kometě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Na kometě
  Trailer k filmu Na kometě   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Science Fiction
Režie:
Karel Zeman
Hrají a postavy:
Emil Horváth (Servadac), Magda Vašáryová (Angelika), František Filipovský (Voják Picard), Karel Effa (Ben), Vladimír Menšík (Obchodník Silberman), Josef Větrovec (Vzbouřený šejk)
Scénář:
Jan Procházka, Jules Verne, Karel Zeman
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Po srážce s kometou se malé území, které bylo francouzskou kolonií v severní Africe, odtrhlo od Země a řítí se vesmírem.

Příběh se odehrává v roce 1888 na území francouzského alžírska. Kometa, jež se přiblíží k zemi, strhne sebou malé území se skupinou lidí a unáší je do vesmíru.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko