Sledovat film Upír z Feratu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Upír z Feratu
  Trailer k filmu Upír z Feratu   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Science Fiction
Režie:
Juraj Herz
Hrají a postavy:
Petr Čepek (Kríz), Jan Schmid (Dr. Kaplan), Zdeněk Ornest (tajemník Feratu), Ilja Racek (Lékar z pitevny), Michal Pavlata (dr. Radek), Miroslav Středa (Constable)
Země:
Československo
Rok výroby:
1981
Popis:
To auto je jako droga. Kdo do něj usedne, propadne mu.

Původní český hororový příběh o ambiciózní automobilce Ferat, která dává lano začínající automobilové závodnici Mimě. Mimořádně kvalitní vůz je jako droga. Kdo do něj usedne, ten mu propadne. Nejinak je tomu s Mimou. Jenom její přítel dr. Marek tuší, že s autem není něco v pořádku. Vůz totiž funguje na neobvyklé palivo - na lidskou krev...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski