Film Cesta do pravěku

Sledovat film
Cesta do pravěku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Celovečerní kombinovaný fantasticko-dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny.
Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé kluky výzvou k výpravě do dávné minulosti. Na malé pramičce postupně proplouvají dobou ledovou přes třetihory a druhohory až na samý počátek života na planetě Zemi, přičemž zažijí nejrůznější, mnohdy i nebezpečná dobrodružství.

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie: Karel Zeman
Hrají a postavy: Vladimír Bejval (Jirka / Jo-Jo), Petr Herrman (Toník / Tony), Zdeněk Husták (Jenda / Ben), Josef Lukáš (Petr / Doc), James Lucas (doktor), Victor Betral (Joe / Jo-Jo)
Scénář: William Cayton, J.A. Novotny, Karel Zeman
Země: Československo
Rok výroby: 1955
Hodnocení: 80 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko