Sledovat film Mýtus o pyžamové párty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mýtus o pyžamové párty
  Trailer k filmu Mýtus o pyžamové párty   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
David Mitchell
Hrají a postavy:
Claire Sloma (Maggie), Marlon Morton (Rob Salvati), Amanda Bauer (Claudia), Brett Jacobsen (Scott Holland), Nikita Ramsey (Ady Abbeyová), Jade Ramseyová (Anna Abbeyová)
Scénář:
David Mitchell
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Čtyřem mladým lidem začíná v létě poslední noc svobody před začátkem nového školního roku. Objevují cestu, jak najít lásku a dobrodružství při honbě za prvními polibky, prchavými platonickými vztahy, popularitou a večírky, a objeví tiché chvíle, které později získají místo v jejich srdcích jako nejlepší z jejich mládí.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko