Film Muži v offsidu

Sledovat film
Muži v offsidu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Pan Načeradec i otec a syn Habáskovi holdují fotbalovému nadšení snad i ve spánku, taková je jejich klubová vášeň.
Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavia a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem a oba jsou nadšenými fandy Viktorie Žižkov. A tak není divu, že když se jednou na utkání Slavie proti Viktorii Načeradec s Emanem střetne, ukončí jejich bouřlivou rozpravu až strážník a odsoudí oba k pořádkové pokutě. Eman je však nezaměstnaný a a tudíž insolventní. Načeradec tedy zaplatí i za něj a dokonce mu nabídne práci ve svém obchodě. A právě tady potká Eman Emilku Šefelínovou, do které se zamiluje.

Žánr: Komedie
Režie: Svatopluk Innemann
Hrají a postavy: Hugo Haas (Načeradec), Jožka Vanerová (Hedvika Načeradcová), Felix Kühne (strýc Kauders), Jindřich Adolf, Jaroslav Bráška, Emil Dlesk
Scénář: Josef Neuberg, František Tichý, Karel Poláček, Vladimír Rýpar
Země: Československo
Rok výroby: 1931
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko