Sledovat film
Muži v offsidu
online

Film Muži v offsidu
  Trailer k filmu Muži v offsidu Trailer
Přehrajte si film Muži v offsidu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 461 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Těžký život fotbalových fanoušků v komedii podle románu Karla Poláčka.
Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavia a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem a oba jsou nadšenými fandy Viktorie Žižkov. A tak není divu, že když se jednou na utkání Slavie proti Viktorii Načeradec s Emanem střetne, ukončí jejich bouřlivou rozpravu až strážník a odsoudí oba k pořádkové pokutě. Eman je však nezaměstnaný a a tudíž insolventní. Načeradec tedy zaplatí i za něj a dokonce mu nabídne práci ve svém obchodě. A právě tady potká Eman Emilku Šefelínovou, do které se zamiluje.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Hugo Haas (Načeradec), Jožka Vanerová (Hedvika Načeradcová), Felix Kühne (strýc Kauders), Jindřich Adolf, Jaroslav Bráška, Emil Dlesk
Rok výroby: 1931
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 18.6.2023 14:38
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська