Sledovat film Muži v offsidu online

Přehrajte si film Muži v offsidu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Muži v offsidu na CS Film!
  Trailer k filmu Muži v offsidu   Sledovat Muži v offsidu online
Žánr:
komedie
Režie:
Svatopluk Innemann
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Načeradec), Jožka Vanerová (Hedvika Načeradcová), Felix Kühne (strýc Kauders), Jindřich Adolf, Jaroslav Bráška, Emil Dlesk
Země:
Československo
Rok výroby:
1931
Popis:
Pan Načeradec i otec a syn Habáskovi holdují fotbalovému nadšení snad i ve spánku, taková je jejich klubová vášeň.

Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavia a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem a oba jsou nadšenými fandy Viktorie Žižkov. A tak není divu, že když se jednou na utkání Slavie proti Viktorii Načeradec s Emanem střetne, ukončí jejich bouřlivou rozpravu až strážník a odsoudí oba k pořádkové pokutě. Eman je však nezaměstnaný a a tudíž insolventní. Načeradec tedy zaplatí i za něj a dokonce mu nabídne práci ve svém obchodě. A právě tady potká Eman Emilku Šefelínovou, do které se zamiluje.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski