Film Múza

Sledovat film
Múza
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie se Sharon Stoneovou v roli krásné a náročné Inspirace
Neurotický hollywoodský scénárista Steve je zasažen na nejcitlivějším místě. Vedení studia, které tak respektovalo jeho scénáře je s nimi najednou nespokojeno a dá mu najevo, že o jeho práci už nestojí. " To přece nemůže být konec nápadů a kariéry!" Steve potřebuje nějakou útěchu a tu najde u svého úspěšného přítele Jacka, který má skvělou radu. Všichni slavní a úspěšní z Hollywoodu přece vědí, kde hledat " Inspiraci".Seznámí Steva se Sarah - novodobou Múzou, krásnou, ale rozmarnou a velmi, velmi drahou dámou. Steve strašně chce, aby se všechno vrátilo do starých kolejí a nápady se jen hrnuly, ale spolupráce s Múzou je náročná na čas i na peníze. Stane se se doma podezřelým a musí manželku zasvětit do svého tajného problému...

Žánr: Komedie
Režie: Albert Brooks
Hrají a postavy: Albert Brooks (Steven Phillips), Sharon Stoneová (Sarah Littleová), Andie MacDowellová (Laura Phillipsová), Jeff Bridges (Jack Warrick), Cybill Shepherdová (ona sama), Monica Mikalaová (Julie Phillipsová)
Scénář: Albert Brooks, Monica Mcgowan Johnson
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko