Film Blbec k večeři

Sledovat film
Blbec k večeři
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Od režiséra filmu Fotr je lotr.
Ctižádostivého Tima dělí od vrcholu kariéry jen jediné: kapitální blbec, který by ho doprovodil na pravidelnou večeři se šéfem. Toho, kdo na párty dorazí s největším podivínem, totiž čeká povýšení. Nakonec se ale na Tima usměje štěstí: excentrický Barry vytváří variace na známá umělecká díla, přičemž původní postavy nahrazuje vycpanými hlodavci! Když tahle dvojka zasedne ke stolu, bláznivé situace neberou konce. Blbec k večeři, to je skvělá zábava v podání dvou nevšedních přátel servírovaná během jednoho bizarního večírku!

Žánr: Komedie
Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Steve Carell (Barry), Paul Rudd (Tim), Zach Galifianakis (Therman), Jemaine Clement (Kieran), Stephanie Szostaková (Julie), Lucy Punchová (Darla)
Scénář: Francis Veber, David Guion, Michael Handelman
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko