Sledovat film Muž z Hongkongu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Muž z Hongkongu
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Philippe de Broca
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Arthur Lempereur), Ursula Andressová (Alexandrine Pinardelová), Maria Pacômeová (Suzy Ponchabertová), Valérie Lagrangeová (Alice Ponchabertová), Valerij Inkižinov (pan Goh), Joe Saďd (Charlie Fallinster)
Scénář:
Jules Verne, Daniel Boulanger
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1965
Popis:
Multimilionář J.-P. Belmondo znuděn životem najal na sebe vraha!

Po několika neúspěšných pokusech o sebevraždu se deprimovaný mladý multimilionář Arthur Lempereur rozhodne vydat na putování po Dálném východě. Cestuje ve společnosti komorníka Léona, snoubenky a jejích rodičů. Náhle však obdrží zprávu, že přišel o všechny peníze. A tak se Artur rozhodne oběsit. Jeho účetní Goh mu však tento čin rozmluví a uzavře s ním dohodu. Pokud se Artur nechá pojistit na dva miliony dolarů, které v případě jeho smrti dostanou Alice a Goh, může se spolehnout na to, že příští měsíc určitě nepřežije.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko