Film
Muž z Hongkongu

Film Muž z Hongkongu
  Trailer  k filmu Muž z Hongkongu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

K smrti unuděný boháč Artur chce zažít poslední dobrodružství, a tak si najme profesionální zabijáky. Jenže co když si fatální rozhodnutí na poslední chvíli rozmyslí?
Příběh multimilionáře Arthura Lempereura, jenž je naprosto znuděn životem, avšak ve svých pokusech o sebevraždu ještě ani jednou neuspěl. Když to uvidí jeden z jeho mála přátel, čínský filozof pan Goh, najme na Arthura vraha. Artuhur se pak pojistí na dva miliony dolarů, a když do měsíce zemře, připadnou peníze panu Gohovi a Artuhurově snoubence Alici. Arthur však při útěku před vrahy potkává mladou Alexandrinu a celý jeho život se změní tak, že není člověka, co by chtěl žít více než Arthur. Je tu však jeden problém. Vrazi už jsou Arthurovi na stopě.

Originální název:

Les Tribulations d'un chinois en Chine / Chinese Adventures in China / L' Uomo di Hong Kong

Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (Arthur Lempereur), Ursula Andressová (Alexandrine Pinardelová), Maria Pacômeová (Suzy Ponchabertová), Valérie Lagrangeová (Alice Ponchabertová), Valerij Inkižinov (pan Goh), Joe Saďd (Charlie Fallinster)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina