Sledovat film Muž z Ria online

Přehrajte si film Muž z Ria online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Muž z Ria online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, romantický
Režie:
Philippe de Broca
Hrají:
Jean-Paul Belmondo (Pvt. Adrien Dufourquet), Françoise Dorléacová (Agnés Villermosa), Jean Servais (Prof. Norbert Catalan), Roger Dumas (Lebel, Dufourquet's Buddy), Daniel Ceccaldi (policejní inspektor), Milton Ribeiro (Tupac)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1964
Popis:
J.-P. Belmondo v brazilské džungli pronásleduje bandity a miluje krásnou slečnu!

Francouzský vojenský pilot Adrien Dufourquet se vrací do Paříže na týdenní dovolenou a těsně před tím je jeho dívka Agnes unesena. V zoufalé snaze zachránit milovanou ženu, přemluví její únosce a octne se na palubě letadla směr Rio de Janeiro. Když dorazí do Brazílie, nemešká ani vteřinu a zjišťuje, proč byla unesena. Dcera renomovaného vědce je totiž jediná, která zná tajemství ztraceného pokladu starodávných jihoamerických civilizací.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.