Film
Můj přítel delfín

Film Můj přítel delfín
  Trailer k filmu Můj přítel delfín Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Podle úžasného, skutečného příběhu delfína Wintera.
Inspirující film o poutu mezi zvířaty a lidmi. Chlapec jménem Sawyer nalezne zraněnou delfínici, která je převezena do námořní nemocnice a pojmenována Winter. Bohužel kvůli svým zraněním přišla o ocasní ploutev, bez které nemůže přežít. Ale díky Sawyerovo lásce, kvalifikovanému námořnímu biologovi a geniálnímu odborníkovi na protézy, který byl pověřen stvořením nového ocasu, získala Winter druhou šanci na nový život.

Originální název:

Dolphin Tale

Žánr: Drama, Rodinný
Hrají a postavy: Harry Connick Jr. (doktor Clay Haskett), Ashley Juddová (Lorraine Nelsonová), Nathan Gamble (Sawyer Nelson), Kris Kristofferson (Reed Haskett), Cozi Zuehlsdorff (Hazel Haskett), Morgan Freeman (doktor Cameron McCarthy)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська