Sledovat film Můj přítel delfín online

Přehrajte si film Můj přítel delfín online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1304 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Můj přítel delfín
  Trailer k filmu Můj přítel delfín   Sledovat Můj přítel delfín online
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Charles Martin Smith
Hrají a postavy:
Harry Connick Jr. (doktor Clay Haskett), Ashley Juddová (Lorraine Nelsonová), Nathan Gamble (Sawyer Nelson), Kris Kristofferson (Reed Haskett), Cozi Zuehlsdorff (Hazel Haskett), Morgan Freeman (doktor Cameron McCarthy)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Podle úžasného, skutečného příběhu delfína Wintera.

Inspirující film o poutu mezi zvířaty a lidmi. Chlapec jménem Sawyer nalezne zraněnou delfínici, která je převezena do námořní nemocnice a pojmenována Winter. Bohužel kvůli svým zraněním přišla o ocasní ploutev, bez které nemůže přežít. Ale díky Sawyerovo lásce, kvalifikovanému námořnímu biologovi a geniálnímu odborníkovi na protézy, který byl pověřen stvořením nového ocasu, získala Winter druhou šanci na nový život.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski