Sledovat film Mstitel beze jména online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Mstitel beze jména
  Trailer k filmu Mstitel beze jména   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Science Fiction, Thriller
Režie:
Benny Chan, Jackie Chan
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Whoami), Michelle Ferre (Christine), Mirai Yamamotoová (Yuki), Ron Smerczak (Morgan), Ed Nelson (generál Sherman), Tom Pompert (CIA vedoucí)
Scénář:
Jackie Chan, Susan Chan, Lee Reynolds
Země:
Hong Kong
Rok výroby:
1998
Popis:
Jackie Chan je opět v akci. Tentokrát musí zabránit spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie.

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou paměť, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko