Sledovat film Mortdecai: Grandiózní případ online

Přehrajte si film Mortdecai: Grandiózní případ online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi Mortdecai: Grandiózní případ na !
  Trailer k filmu Mortdecai: Grandiózní případ   Sledovat Mortdecai: Grandiózní případ online
Žánr:
akční, drama, komedie, krimi
Režie:
David Koepp
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Charles Mortdecai), Gwyneth Paltrowová (Johanna), Paul Bettany (Jock Strapp), Ewan McGregor (inspektor Martland), Olivia Munnová (Georgina Krampfová), Jonny Pasvolsky (Emil Strago)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
To chce knír a nohy v teple.

Mortdecai, Charlie Mortdecai. Má rád peníze, sprosté vtipy, alkohol a svůj sofistikovaný knír, zaměstnán je jako aristokrat. V žonglování nikdy nevynikal a popravdě ho ani nikdy nezkoušel, teď ale bude muset vybalancovat partičku solidně naštvaných Rusů, britskou MI5, mezinárodní teroristy a také svoji manželku s nekřesťansky dlouhýma nohama. Charlie Mortdecai, světem protřelý obchodník s uměním a na částečný úvazek i podvodník, se zapojuje do honby za ukradeným obrazem. Pro svou zemi, pro královnu a pro peníze. Obraz by totiž měl být vodítkem k utajenému sejfu až k prasknutí naplněnému nacistickým zlatem. Vyzbrojen věrným komorníkem a výstavním knírem drží v ruce hlavní trumf. Sebe.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski