Sledovat film Mlčení online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mlčení
  Trailer k filmu Mlčení   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Historický
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Andrew Garfield (Rodrigues), Adam Driver (Garupe), Liam Neeson (Ferreira), Tadanobu Asano (tlumočník), Ciarán Hinds (otec Valignano), Issei Ogata (starý Samurai / Inoue)
Scénář:
Jay Cocks, Martin Scorsese, Shusaku Endo
Země:
Mexiko, Taiwan, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Příběh dvou mladých mnichů, kteří se v 17. století vydají hledat svého zmizelého učitele v tajemném a exotickém Japonsku, kde je jejich víra postavená mimo zákon a jejich přítomnost zakázaná. Následuje oslňující a napínavá zkouška jejich vytrvalosti, víry a schopnosti přežít.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko