Sledovat film Štvanice online

Přehrajte si film Štvanice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Štvanice online
Žánr:
drama, thriller, válečný
Režie:
Marcin Krzysztalowicz
Hrají:
Marcin Dorocinski (Wydra), Maciej Stuhr (Henryk Kondolewicz), Sonia Bohosiewicz (Hanna Kondolewiczowa), Weronika Rosati (Pestka), Andrzej Zielinski (Mak), Bartosz Zukowski (Waniek)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Desátník Wydra má v partyzánském oddílu mimo jiné i roli popravčího trestajícího kolaboranty ze svého rodného města. Necukne, ani když dostává za úkol vyhledat a perzekuovat přítele z dětství. Po návratu do tábora zjistí, že se zde za jeho nepřítomnosti odehrál zvěrský masakr. Pátrání po zrádci ho však dovede k osobě, vůči níž se touha po mstě pere s posledními zbytky lidskosti a porozumění. Režisér a scenárista filmu Marcin Krzyształowicz vyšel ze skutečného příběhu, jehož poměrně prostou zápletku působivě ozvláštnil nechronologicky rozvrstveným střihem autenticky přibližujícím proud zraněného lidského vědomí.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.