Sledovat film Slnko v sieti online

Přehrajte si film Slnko v sieti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Slnko v sieti na !
  Trailer k filmu Slnko v sieti   Sledovat Slnko v sieti online
Žánr:
drama
Režie:
Štefan Uher
Hrají a postavy:
Marián Bielik (Fajolo), Jana Beláková (Běla), Olga Šalagová (Jana), Pavol Chrobák (Mechanizátor Blažej), Adam Jančo (Stohár Blažej), Vladimír Malina (rybář)
Země:
Československo
Rok výroby:
1962
Popis:
Třem místům děje zhruba odpovídají tři myšlenkové okruhy: střetávání se Fajola a Bely s nejistotami první lásky, obraz života v přírodě (kde v starci, jehož sítě v dunajském ohbí čekají na kořist, cítí Fajolo ono neposkvrněné cosi, co tak trýznivě hledá) a pokrytectví a lež na senové brigádě (kde družstevníci kradou, vyhýbají se práci a místní rozhlas šíří politické fráze), Szomolányiho kamera v detailech vystihuje atmosféru, evokuje náladu, promyšleně pracuje s hloubkou ostrosti.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski