Sledovat film Mission: Impossible II online

Přehrajte si film Mission: Impossible II online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1173 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Mission: Impossible II
  Trailer k filmu Mission: Impossible II   Sledovat Mission: Impossible II online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
John Woo
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Ethan Hunt), Dougray Scott (Sean Ambrose), Thandie Newtonová (Nyah Nordoff-Hallová), Ving Rhames (Luther Stickell), Richard Roxburgh (Hugh Stamp), John Polson (Billy Baird)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Další nesplnitelná mise, na níž se vydává agent Ethan Hunt, se tentokrát točí kolem smrtícího viru a akcií farmaceutické firmy.

Zvláštní agent Ethan Hunt je pověřen novým úkolem. Právě vyvinutý preparát, který může vážně ohrozit lidstvo, se ocitl v nepravých rukou Huntova někdejšího kolegy Seana. Ten se dal na cestu zločinu a terorismu a patří k nejobávanějším. Počítačového génia Luthera Ethan ke spolupráci přemlouvat nemusí, stál mu vždycky po boku, ale potřebuje na svoji stranu získat půvabnou Nyah, povoláním mimořádně zručnou zlodějku. Ještě nedávno byla Seanovou milenkou a má tedy šanci znovu získat jeho důvěru. Tentokrát ovšem s nasazením života a za cenu milostného vztahu k Ethanovi. Sean je skutečně tvrdý a neústupný protivník.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski