Sledovat film Misery nechce zemřít online

Přehrajte si film Misery nechce zemřít online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Misery nechce zemřít
  Trailer k filmu Misery nechce zemřít   Sledovat Misery nechce zemřít online
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Rob Reiner
Hrají a postavy:
James Caan (Paul Sheldon), Kathy Batesová (Annie Wilkesová), Richard Farnsworth (J.T. McCain), Frances Sternhagenová (Virginia McCainová), Lauren Bacallová (Marcia Sindellová), Graham Jarvis (Libby)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Po autonehodě zachrání zraněnému spisovateli život jeho velká obdivovatelka. Z nadšené čtenářky a pečovatelky se však zakrátko stává brutální tyranka a věznitelka!

Spisovat Paul Sheldon, kterého proslavila osmidílná série románů o dívce jménem Misery, havaroval autem ve sněhové bouři. Z místa nehody ho zachránila asi pětačtyřicetiletá žena. Představila se mu jako Annie Wilkesová, vzala ho k sobě domů a ošetřila ho. Ukázalo se také, že je Paulovou horlivou ctitelkou. Znala všechna jeho díla i detaily z jeho života. Svou úslužností ho až přiváděla do rozpaků. Tak tomu bylo ale jen do chvíle, než jí nic netušící spisovatel dovolil přečíst rukopis devátého pokračování série, v němž Misery umírá. Takový konec svého idolu Annie nehodlá připustit. Běsní, vyhrožuje - a nakonec vyděšeného Paula zamkne v pokoji. Stal se vězněm ženy, o níž je víc než jasné, že je nepříčetná...
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski