Film Misery nechce zemřít

Sledovat film
Misery nechce zemřít
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Po autonehodě zachrání zraněnému spisovateli život jeho velká obdivovatelka. Z nadšené čtenářky a pečovatelky se však zakrátko stává brutální tyranka a věznitelka!
Spisovat Paul Sheldon, kterého proslavila osmidílná série románů o dívce jménem Misery, havaroval autem ve sněhové bouři. Z místa nehody ho zachránila asi pětačtyřicetiletá žena. Představila se mu jako Annie Wilkesová, vzala ho k sobě domů a ošetřila ho. Ukázalo se také, že je Paulovou horlivou ctitelkou. Znala všechna jeho díla i detaily z jeho života. Svou úslužností ho až přiváděla do rozpaků. Tak tomu bylo ale jen do chvíle, než jí nic netušící spisovatel dovolil přečíst rukopis devátého pokračování série, v němž Misery umírá. Takový konec svého idolu Annie nehodlá připustit. Běsní, vyhrožuje - a nakonec vyděšeného Paula zamkne v pokoji. Stal se vězněm ženy, o níž je víc než jasné, že je nepříčetná...

Žánr: Horor, Thriller
Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: James Caan (Paul Sheldon), Kathy Batesová (Annie Wilkesová), Richard Farnsworth (J.T. McCain), Frances Sternhagenová (Virginia McCainová), Lauren Bacallová (Marcia Sindellová), Graham Jarvis (Libby)
Scénář: William Goldman
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko