Sledovat film Maska online

Přehrajte si film Maska online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1154 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, fantasy, komedie, krimi, romantický Maska na !
  Trailer k filmu Maska   Sledovat Maska online
Žánr:
akční, fantasy, komedie, krimi, romantický
Režie:
Chuck Russell
Hrají a postavy:
Jim Carrey (Stanley Ipkiss), Peter Riegert (poručík Mitch Kellaway), Peter Greene (Dorian Tyrell), Amy Yasbecková (Peggy Brandtová), Richard Jeni (Charlie Schumaker), Orestes Matacena (Niko)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Šílená filmová smršť v bláznivé komedii o nesmělém úředníčkovi, který se pod starobylou maskou změnil ve ztřeštěného supermana.

Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí na hladině. Mladík masku vyloví, a když si ji později téhož večera náhodou nasadí, promění se v bytost se zelenou tváří, která má schopnosti kresleného hrdiny a využívá animovaných rekvizit. V masce je z něj úplně jiný člověk: vytrestá svou zlou bytnou, na ulici přechytračí partu násilníků, potrestá podvodníky v autoopravně. Před policejním poručíkem Mitchem Kellawayem, jenž podivné noční události vyšetřuje, Stanley předstírá nevědomost. Ostatně sám si není jist, jestli se mu všechno jenom nezdálo...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski