Sledovat film
Maska
online

Film Maska
  Trailer k filmu Maska Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Šílená filmová smršť v bláznivé komedii o nesmělém úředníčkovi, který se pod starobylou maskou změnil ve ztřeštěného supermana.
Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí na hladině. Mladík masku vyloví, a když si ji později téhož večera náhodou nasadí, promění se v bytost se zelenou tváří, která má schopnosti kresleného hrdiny a využívá animovaných rekvizit. V masce je z něj úplně jiný člověk: vytrestá svou zlou bytnou, na ulici přechytračí partu násilníků, potrestá podvodníky v autoopravně. Před policejním poručíkem Mitchem Kellawayem, jenž podivné noční události vyšetřuje, Stanley předstírá nevědomost. Ostatně sám si není jist, jestli se mu všechno jenom nezdálo...

Režie: Chuck Russell
Hrají a postavy: Jim Carrey (Stanley Ipkiss), Peter Riegert (poručík Mitch Kellaway), Peter Greene (Dorian Tyrell), Amy Yasbecková (Peggy Brandtová), Richard Jeni (Charlie Schumaker), Orestes Matacena (Niko)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 18.6.2022 14:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko