Sledovat film Mandolína kapitána Corelliho online

Přehrajte si film Mandolína kapitána Corelliho online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Mandolína kapitána Corelliho
  Trailer k filmu Mandolína kapitána Corelliho   Sledovat Mandolína kapitána Corelliho online
Žánr:
Drama, Romantický, Válečný
Režie:
John Madden
Hrají a postavy:
Penélope Cruzová (Pelagia), John Hurt (doktor Iannis), Christian Bale (Mandras), Irene Papasová (Drosoula), Gerasimos Skiadaressis (pan Stamatis), Aspasia Kralliová (paní Stamatisová)
Země:
Velká Británie, Francie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Epický příběh o naději v lásku a o ničivé válečné brutalitě, zasazený do doby italské okupace Řecka během II. Světové války.

Idylickou krásu řeckého pobřeží narušila válka. Italské okupační jednotky se vylodily na kdysi klidný ostrov Kefallénie. Kapitán Antonio Corelli /Nicolas Cage/ se svým mužstvem bere svůj pobyt na ostrově jako dovolenou, s tím, že válka je na dosah vysílačky. Corelli, důstojník nezkrotné povahy, vášnivě miluje svoji mandolínu. Zpočátku odradí několik vesničanů. Zejména rozčilí vesnického lékaře Jannise /John Hurt/ a jeho krásnou a vzdělanou dceru Pelagiu /Penélope Cruz/, u nichž Corelli během okupace bydlí. Antonio si nakonec svým šarmem a slušným vystupováním a svou touhou, aby válka proběhla klidně, získá přes původní nenávist jejich přátelství. Když Pelagiin snoubenec, místní rybář Mandras /Christian Bale/ odchází bojovat k partyzánům, vztah mezi Corellim a Pelagiou ještě zesílí. Jelikož se válka přiblíží, musí se milenci rozhodovat mezi loajálností vůči své vlasti a vzájemnou láskou - nezdolnou láskou, která musí překonat nepřízeň osudu a vydržet nevyhnutelné utrpení.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski