Sledovat film Madisonské mosty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Madisonské mosty
  Trailer k filmu Madisonské mosty   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (Robert Kincaid), Meryl Streepová (Francesca Johnson), Annie Corleyová (Carolyn Johnson), Victor Slezak (Michael Johnson), Jim Haynie (Richard Johnson), Sarah Kathryn Schmittová (mladý Carolyn)
Scénář:
Richard LaGravenese
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
On a ona v osudové milostné romanci...

Světoběžník Robert Kincaid, fotograf časopisu National Geographic, ani Francesca Johnsonová, žena v domácnosti z Iowy, nechtějí obrátit své životy naruby. Oba jsou ve věku, kdy už toho od života příliš nečekají...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko