Film Machři

Sledovat film
Machři
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Chlapci zůstanou chlapci...někteří déle než jiní.
Snímek Machři s Adamem Sandlerem, Kevinem Jamesem, Chrisem Rockem, Davidem Spadem a Robem Schneiderem je komedií o pěti mužích, kteří byli jako malí kluci nejlepšími kamarády a teď se poprvé po třiceti letech rozhodnou společně se svými rodinami hromadně strávit víkend oslav svátku 4. července. Snaží se navázat právě tam, kde v minulosti přestali, a zjišťují, že "stárnout" nemusí být synonymem pro "dospívat".

Žánr: Komedie
Režie: Dennis Dugan
Hrají a postavy: Adam Sandler (Lenny Feder), Kevin James (Eric Lamonsoff), Chris Rock (Kurt McKenzie), David Spade (Marcus Higgins), Rob Schneider (Rob Hilliard), Salma Hayeková (Roxanne Chase-Federová)
Scénář: Fred Wolf, Adam Sandler
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko