Film Machete

Sledovat film
Machete
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dostal nabídku, která se neodmítá...
Vypadal jako docela obyčejný dělník z ulice a byl ideálním kandidátem k tomu, aby na něj hodili vraždu. Ale ukázalo se, že je to Machete, legendární bývalý elitní agent, kterého se nevyplatí naštvat. Poté, co ho vyhlášený mexický drogový magnát Torrez nechal v pustině polomrtvého, se mu podaří přežít a uprchne do Texasu, kde touží zmizet a uniknout své minulosti. Narazí tu ale na hustou síť korupce a podvodů, na jejímž konci se nachází zastřelený senátor a Machete coby člověk, obviněný z jeho vraždy. Machete se vydává očistit své jméno a odhalit zákeřné a rozsáhlé spiknutí. V cestě mu ale stojí Booth - nemilosrdný podnikatel, který má na své výplatní listině slušnou zásobu zabijáků, Von - šílený strážce hranice, který velí menší armádě, a Santana Rivera - překrásná imigrační úřednice, která neví, zda se má řídit zákonem či srdcem.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez
Hrají a postavy: Danny Trejo (Machete), Robert De Niro (senátor McLaughlin), Jessica Albaová (Sartana), Steven Seagal (Torrez), Michelle Rodriguezová (Luz), Jeff Fahey (Booth)
Scénář: Álvaro Rodríguez, Robert Rodriguez
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko